Qarşıdan gələn futbol matçları 2022

Qarşıdan gələn futbol matçları haqqında məlumat hər həftə yenilənir.

Avqustun 7-dək futbol oyunları daxil olmaqla:

TT - turnir cədvəli.

İngiltərə - Premyer Liqa:
5.08 Kristal Pelas – Arsenal
6.08 Fulhem – Liverpul
6.08 Bornmut - Aston Villa.
6.08 Lids Yunayted – Vulverhempton
6.08 Nyukasl Yunayted - Nottingem Forest
6.08 Tottenhem Hotspur - Southampton
6.08 Everton – Chelsea
7.08 Leicester City - Brentford
7.08 Mançester Yunayted – Brighton & Hove Albion
7.08 West Ham United – Manchester City.

Almaniya Bundesliqası:
5.08 Ayntraxt F – Bayern
5.08 Borussia D – Bayer
5.08 Union vs Hertha
5.08 Köln – Şalke 04
5.08 Borussia M – Hoffenheim
5.08 Wolfsburg vs.
5.08 Bohum – Mayns
5.08 Auqsburq – Frayburq
5.08 Ştutqart – RB Leypsiq

Argentina-Primera:
1.08 Patronato (TT-də 8-ci) – Boka Xuniors (TT-də 13-cü)
5.08 Himnasía y Esgrima (TT-də 2-ci yer) – Godoy Cruz (TT-də 5-ci yer)
6.08 Banfield (TT-də 14-cü) – Patronato (TT-də 8-ci)
6.08 Arsenal Sarandi (TT-də 21-ci)-Atletiko Tucuman (TT-də 1-ci)
6.08 Talleres (TT-də 24-cü) – Argentinos Juniors (TT-də 3-cü)
7.08 Talleres (TT-də 24-cü) vs. Argentinos Juniors (TT-də 3-cü)
7.08 Boca Juniors (TT-də 13-cü) – Platense (TT-də 6-cı)
7.08 San Lorenzo (TT-də 10-cu yer) – Estudiantes (B qrupunda 1-ci yer)
7.08 Newell's Old Boys (TT-də 6-cı yer) – Sütun (TT-də 17-ci yer)

Braziliya - Seriya A:
1.08 RB Bragantino (TT-də 8-ci) – Juventude (TT-də 20-ci)
2.08 Santos (TT-də 9-cu) – Fluminense (TT-də 3-cü)
6.08 Avai (16-cı yer) – Korintians (TT-də 2-ci)
6.08 Atletico Goiianense (TT-də 19-cu) – RB Bragantino (TT-də 8-ci)
7.08 Palmeiras (TT-də 1-ci) – Qoias (11-ci)
7.08 Fluminense (TT-də 3-cü) – Cuiaba (17-ci)
7.08 Fortaleza (TT-də 18-ci) – Internacional (TT-də 6-cı)
7.08 Atletico Mineiro (TT-də 7-ci) – Atletico Paranaense (TT-də 4-cü)

Cənubi Amerika Kuboku, 1/4 final:
2.08 Milli M (Uqurvai) – Atletiko Qoiyaniense (Braziliya)
3.08 Deportivo (İspaniya) – Tachira (Venesuela)
3.08 San Paulo (Braziliya) – Seara (Braziliya)
4.08 Melqar (Peru) - Beynəlxalq (Braziliya)
5.08 Melqar (Peru) - Beynəlxalq (Braziliya)

Libertadores Kuboku, 1/4 final:
3.08 Korintians (Braziliya) – Flamenqo (Braziliya)
4.08 Atletico Mineiro (Braziliya) – Palmeiras (Braziliya)
4.08 Velez Sarsfild (Argentina) - Tagleres (Argentina)
5.08 Atletico Paranaense (Braziliya) – Estudiantes (Argentina)

Portuqaliya Primerası:
5.08 Benfika – Aroka.
6.08 Rioya viza
6.08 Estoril Famalikalıya qarşı
6.08 Porto – Maritimu
7.08 Santa Clara - Casa Pia
7.08 Braqa – İdman
7.08 Chaves - Vitoria Guimaraes
7.08 Portimonense – Boavişta

UEFA Çempionlar Liqasının III təsnifat mərhələsi.
2.08 5 matç
3.08 5 matç

Konfrans Liqası, 3-cü təsnifat mərhələsi. dəyirmi.
3.08 4 matç
4.08 28 matç :scream:

Avropa Liqası, 3-cü təsnifat mərhələsi. dəyirmi:
4.08 7 matç.

İtaliya kuboku, 1-ci mərhələ:
5.08 4 matç
6.08 4 matç
7.08 4 matç

Fransa Liqa 1:
6.08 10 matç.