Emre Mor razítko na 3-0 Karagümrük Kayserispor zápas

Sportovní zprávy / 18. Březen 2022

VavaCars Fatih Karagümrük hostil Yukatel Kayserispor ve 30. týdnu Spor Toto Super League. Fatih Karagümrük vyhrál zápas na Atatürkově olympijském stadionu 3:0.

Emre Mor, který vstřelil góly Fatiha Karagümrüka, se v utkání podepsal hattrickem. Touha Yukatel Kayserispor po vítězství v lize se protáhla do 4 zápasů.

Tímto vítězstvím Fatih Karagümrük zvýšil své skóre na 43, zatímco skóre Kayserisporu zůstalo na 38.

Fatih Karagümrük, který zápas začal dobře, se ujal vedení Emrem Morem už v 10. minutě. Emre Mor zhodnotil přihrávku Lucase Biglia a poslal míč do sítě a posunul svůj tým dopředu. Emre Mor, který se na pódiu objevil ještě jednou ve 36. minutě, vstřelil druhý gól sebe i svého týmu.

Ve druhé polovině zápasu v 75. minutě zvýšil na rozdíl 3 Fatih Karagümrük Emrem Morem. Na rozdíl tří zvýšil hattrickem Emre Mor, který poslal míč do sítě přihrávkou Abdoulaye Toureho.