Nadcházející fotbalové zápasy roku 2022

Informace o nadcházejících fotbalových zápasech jsou aktualizovány každý týden.

Včetně fotbalových zápasů do 7. srpna:

TT – pořadí.

Anglie – Premier League:
5.08 Crystal Palace – Arsenal
6.08 Fulham – Liverpool
6.08 Bournemouth – Aston Villa.
6.08 Leeds United – Wolverhampton
6.08 Newcastle United – Nottingham Forest
6.08 Tottenham Hotspur – Southampton
6.08 Everton – Chelsea
7.08 Leicester City – Brentford
7.08 Manchester United – Brighton & Hove Albion
7.08 West Ham United – Manchester City.

Německá Bundesliga:
5.08 Eintracht F – Bayern
5.08 Borussia D – Bayer
5.08 Union vs Hertha
5.08 Kolín – Schalke 04
5.08 Borussia M – Hoffenheim
5.08 Wolfsburg vs.
5.08 Bochum – Mohuč
5.08 Augsburg – Freiburg
5.08 Stuttgart – RB Lipsko

Argentina-Primera:
1.08 Patronato (8. v TT) – Boca Juniors (13. v TT)
5.08 Himnasía y Esgrima (2. místo v TT) – Godoy Cruz (5. místo v TT)
6.08 Banfield (14. na TT) – Patronato (8. na TT)
6.08 Arsenal Sarandi (21. v TT)-Atletico Tucumán (1. v TT)
6.08 Talleres (24. v TT) – Argentinos Juniors (3. v TT)
7.08 Talleres (24. v TT) vs. Argentinos Juniors (3. v TT)
7.08 Boca Juniors (13. v TT) – Platense (6. v TT)
7.08 San Lorenzo (10. místo v TT) – Estudiantes (1. místo ve skupině B)
7.08 Newell's Old Boys (6. místo v TT) – Column (17. místo v TT)

Brazílie – Serie A:
1.08 RB Bragantino (8. v TT) – Juventude (20. v TT)
2.08 Santos (9. v TT) – Fluminense (3. v TT)
6.08 Avai (16. místo) – Corinthians (2. v TT)
6.08 Atletico Goiianense (19. v TT) – RB Bragantino (8. v TT)
7.08 Palmeiras (1. v TT) – Goias (11.)
7.08 Fluminense (3. v TT) – Cuiaba (17.)
7.08 Fortaleza (18. v TT) – Internacional (6. v TT)
7.08 Atletico Mineiro (7. v TT) – Atletico Paranaense (4. v TT)

Jihoamerický pohár, 1/4 finále:
2.08 National M (Ugurvai) – Atletico Goiyaniense (Brazílie)
3.08 Deportivo (Španělsko) – Tachira (Venezuela)
3.08 São Paulo (Brazílie) – Ceará (Brazílie)
4.08 Melgar (Peru) vs. International (Brazílie)
5.08 Melgar (Peru) vs. International (Brazílie)

Cup of Libertadores, 1/4 finále:
3.08 Corinthians (Brazílie) – Flamengo (Brazílie)
4.08 Atletico Mineiro (Brazílie) – Palmeiras (Brazílie)
4.08 Velez Sarsfield (Argentina) vs. Tagleres (Argentina)
5.08 Atletico Paranaense (Brazílie) – Estudiantes (Argentina)

portugalská Primera:
5.08 Benfica – Aroca.
6.08 Vízum do Ria
6.08 Estoril vs. Famalican
6.08 Porto – Maritimu
7.08 Santa Clara – Casa Pia
7.08 Braga – Sport
7.08 Chaves – Vitoria Guimaraes
7.08 Portimonense – Boavista

Třetí předkolo Ligy mistrů UEFA.
2.08 5 zápasů
3.08 5 zápasů

Konferenční liga, 3. kvalifikace. kolo.
3.08 4 zápasy
4.08 28 zápasů :scream:

Evropská liga, 3. kvalifikace. kolo:
4.08 7 zápasů.

Italský pohár, 1. kolo:
5.08 4 zápasy
6.08 4 zápasy
7.08 4 zápasy

Francouzská liga 1:
6.08 10 zápasů.