Pieczęć Emre Mora na meczu 3-0 Karagümrük Kayserispor

Wiadomości sportowe / 18 marzec 2022

VavaCars Fatih Karagümrük gościł Yukatel Kayserispor w 30. tygodniu Spor Toto Super League. Fatih Karagümrük wygrał mecz rozegrany na stadionie olimpijskim im. Atatürka 3:0.

Emre Mor, który strzelił gole Fatiha Karagümrüka, odcisnął swoje piętno na meczu, wykonując hat-tricka. Tęsknota Yukatela Kayserisporu o zwycięstwo w lidze trwała do 4 meczów.

Dzięki tej wygranej Fatih Karagümrük zwiększył swój wynik do 43, podczas gdy wynik Kayserisporu pozostał na 38.

Fatih Karagümrük, który dobrze rozpoczął mecz, objął prowadzenie z Emre Morem w 10. minucie. Oceniając podanie Lucasa Biglii, Emre Mor posłał piłkę do siatki i wyprowadził swoją drużynę do przodu. Emre Mor, który ponownie pojawił się na scenie w 36. minucie, strzelił drugiego gola zarówno dla siebie, jak i swojej drużyny.

W drugiej połowie meczu, w 75. minucie Fatih Karagümrük zwiększył różnicę do 3 z Emre Morem. Emre Mor, który po podaniu Abdoulaye Toure posłał piłkę do siatki, zwiększył różnicę do trzech, wykonując hat-tricka.