Nadchodzące mecze piłki nożnej w roku 2022

Informacje o nadchodzących meczach piłkarskich są aktualizowane co tydzień.

W tym mecze piłki nożnej do 7 sierpnia:

TT – klasyfikacje.

Anglia – Premier League:
5.08 Kryształowy Pałac – Arsenał
6.08 Fulham – Liverpool
6.08 Bournemouth – Aston Villa.
6.08 Leeds United – Wolverhampton
6.08 Newcastle United – Nottingham Forest
6.08 Tottenham Hotspur – Southampton
6.08 Everton – Chelsea
7.08 Leicester City – Brentford
7.08 Manchester United – Brighton i Hove Albion
7.08 West Ham United – Manchester City.

Niemiecka Bundesliga:
5.08 Eintracht F – Bayern
5.08 Borussia D – Bayer
5.08 Unia kontra Hertha
5.08 Kolonia – Schalke 04
5.08 Borussia M – Hoffenheim
5.08 Wolfsburg vs.
5.08 Bochum – Moguncja
5.08 Augsburg – Fryburg
5.08 Stuttgart – RB Lipsk

Argentyna-Primera:
1.08 Patronato (8. w TT) – Boca Juniors (13. w TT)
5.08 Himnasía y Esgrima (2. miejsce w TT) – Godoy Cruz (5. miejsce w TT)
6.08 Banfield (14. w TT) – Patronato (8. w TT)
6.08 Arsenal Sarandi (21. w TT)-Atletico Tucumán (1. w TT)
6.08 Talleres (24 miejsce w TT) – Argentinos Juniors (3 miejsce w TT)
7,08 Talleres (24 miejsce w TT) vs. Argentinos Juniors (3 miejsce w TT)
7.08 Boca Juniors (13. miejsce w TT) – Platense (6. miejsce w TT)
7.08 San Lorenzo (10 miejsce w TT) – Estudiantes (1 miejsce w grupie B)
7.08 Newell's Old Boys (6 miejsce w TT) – Kolumna (17 miejsce w TT)

Brazylia – Seria A:
1.08 RB Bragantino (8. w TT) – Juventude (20. w TT)
2.08 Santos (9. w TT) – Fluminense (3. w TT)
6.08 Avai (16. miejsce) – Corinthians (2. w TT)
6.08 Atletico Goiianense (19. w TT) – RB Bragantino (8. w TT)
7.08 Palmeiras (1. miejsce w TT) – Goias (11.)
7.08 Fluminense (3. miejsce w TT) – Cuiaba (17.)
7.08 Fortaleza (18. miejsce w TT) – Internacional (6. miejsce w TT)
7.08 Atletico Mineiro (7. miejsce w TT) – Atletico Paranaense (4. miejsce w TT)

Puchar Ameryki Południowej, 1/4 finału:
2.08 National M (Ugurvai) – Atletico Goiyaniense (Brazylia)
3.08 Deportivo (Hiszpania) – Tachira (Wenezuela)
3.08 São Paulo (Brazylia) – Ceará (Brazylia)
4.08 Melgar (Peru) v International (Brazylia)
5.08 Melgar (Peru) v International (Brazylia)

Puchar Libertadores, 1/4 finału:
3.08 Koryntian (Brazylia) – Flamengo (Brazylia)
4.08 Atletico Mineiro (Brazylia) – Palmeiras (Brazylia)
4.08 Velez Sarsfield (Argentyna) v Tagleres (Argentyna)
5.08 Atletico Paranaense (Brazylia) – Estudiantes (Argentyna)

Primera portugalska:
5.08 Benfica – Aroca.
6.08 Wiza do Rio
6.08 Estoril kontra Famalican
6.08 Porto – Maritimu
7.08 Santa Clara – Casa Pia
7.08 Braga – Sport
7.08 Chaves – Vitoria Guimaraes
7.08 Portimonense – Boavista

Trzecia runda kwalifikacyjna do Ligi Mistrzów UEFA.
2,08 5 meczów
3,08 5 meczów

Liga Konferencyjna, 3. kwalifikacja. okrągły.
3,08 4 mecze
4.08 28 meczów :krzyk:

Liga Europy, 3. kwalifikacja. okrągły:
4.08 7 meczów.

Puchar Włoch, I runda:
5.08 4 mecze
6.08 4 mecze
7.08 4 mecze

Francja Liga 1:
6.08 10 meczów.